BLOG

Muszla ostrygi na bezsenność i skołatane nerwy

Muszka ostrygi (MU LI) łagodzi nocne poty, bezsenność oraz działa uspokajająco.

Mięśniaki macicy- terapia medycyną chińską

Mięśniaki to częste schorzenie kobiece, które ma długą historię skutecznych terapii w medycynie chińskiej.

Chińczycy szczepili jako pierwsi

Nie każdy wie, że to Chińczycy wynaleźli szczepienia. Dlaczego zatem większość terapeutów medycyny chińskiej jest w tej kwestii sceptycznych?

Rzodkiew – zimowe super food

Rzepa to zimowe, uwielbiane przez Chińczyków super food. Włączenie jej do menu poprawia trawienie, zapobiegając tworzeniu się Wilgoci.

Kolor krwi menstruacyjnej w medycynie chińskiej

Zdrowie i dobrostan kobiet zależy od krwi. Obserwacja koloru krwi miesiączkowej może wiele nam powiedzieć o naszym zdrowiu i zaburzeniach energetycznych.

Pulpety z indyka, soczewicy i ryżu

Pulpety z indyka, soczewicy i ryżu

Wrześniowa jesień niesie ze sobą wiele wyzwań zdrowotnych. Należy zadbać o zdrowie przed zimą, ale również oczyścić z gorąca późnego lata. Przedstawiam propozycję lekkiej, aczkolwiek odżywczej potrawy, która dobrze sprawdzi się o tej porze roku.

czytaj dalej
UPSSS… Utknęłam. Zastój Qi

UPSSS… Utknęłam. Zastój Qi

Regularny, niezablokowany ruch energii jest kluczowy dla wszystkich żywych istot, roślin i wszystkiego, co nas otacza. Przejawia się on chociażby w zmianach pór roku, czy w pory dnia.

czytaj dalej

Witaj na moim blogu

Medycyna Chińska jest ze mną nieprzerwanie od 9 lat. Jest moją pasją, a jednocześnie pracą. To niezwykłe połączenie filozofii, mistycyzmu i podążania ścieżką serca, która pozwoliła mi to na całkowitą zmianę mojego życia, a przede wszystkim – na zrozumienie go.

Zapisz się na mój newsletter

Dziękuje. Zapisałeś się właśnie na mój newsletter!

Share This